GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Paraplyställ 14776425
nr 1477 6425
Paraplyställ
dekor med drake. Höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:48:12
100 kr
200 kr
300 kr